Ana sayfa

Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili


Shenzhen Zhihengbaiyi Electronic Technology Co., Ltd. 1999 yılında kurulmuş, GPU Madencilik Teçhizatı Üretiminde uzmanlaşmış profesyonel bir şirkettir.6 yılı aşkın bir süredir bu maden endüstrisinde bulunduk ve bu alana yatırım yapma konusunda zengin deneyime sahibiz.


Şirket Avantajları:

1) Müşteriden en iyi bir iyi değerlendirme tedarikçisiyiz.Dünyada 70'den fazla ülkeye ihracat yaptı, Uzun vadeli işbirliği ve itibar, çok dikkat ettiğimiz şeydir:

%100 garantili hızlı kargo.

Orijinal fabrika %100 garantilidir.

%100 Garantili En profesyonel teknik.

2) Yeni madenciler için, seçiminiz için hem stok madenci hem de Ön Sipariş madenci tedarik ediyoruz.

İkinci el madenciler için, madencileri ve güvenli yeniden paketlemeyi göndermeden önce test etmek için profesyonel test çalışanlarımız var.

Gümrükleme deneyimi ve özel rapor konusunda çok fazla deneyime ve çok hızlı ve profesyonel satış sonrası yeteneklere sahibiz.

3) Satış ekibimiz sorularınız için 24 saat çevrimiçi.

En iyi hizmetimiz nedeniyle tüm müşterilerden en iyi beş yıldızlı incelemeleri aldık,

-Yaklaşık 500 metrekare modern ofis, yaklaşık 800 metrekare test alanı, 1600 metrekare standart endüstriyel fabrika

Kendi çiftçimizi kurduk, madenci ve bileşenler için çok sayıda stok kanalımız var.Ana pazarımız ABD, Avrupa, Orta Doğu vb. Ülkelerde bulunmaktadır. Avantajlı fiyatlarla DHL, UPS, FedEx vb. Ekspres için güvenilir nakliye işbirlikçisi ve VIP hesabı vardı.

6) Amacımız, tüm müşteriler için en iyi hizmeti ve en kârlı ürünleri sunmaktır.Ziyaretinize ve sorularınıza hoş geldiniz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1999 yılında kurulan Zhengzhou Yongyuan Technology, elektronik ürünler ve bilgisayar montajı ticaretine başladı.


Elektronik ve bilgisayar montajıyla ilgilenmek için 2008'de beş mağaza sahibine genişletildi


Elektronik ve bilgisayar montajcısı olmak için 2010 yılında 12 mağazaya genişletildi


2011 yılında, bölüm şirketi Xi'an'da, süpermarketin Xian 7 mağaza sahiplerinde elektronik ürünler ve bilgisayar montajını işletmek için dağıtımı kuruldu.


2013 yılında Hefei şube şirketi kuruldu, Hefei'de elektronik ürünleri ve bilgisayar montajını yönetmek için beş mağaza sahibinin dağıtımı, aynı yıl Mart ayında şirket Tmall alışveriş merkezine dikkat etti.Ve madencilik makine işi ile ilgili ürünler, ana ürün grafik kartı madencilik makinesi.


2017 yılında madencilik makine sektörü patlama dönemi ile karşılaşmış, firmanın ekran kartı satışları 200Kpcs/ay olmuştur.


Ocak 2019'da Shenzhen Zhiheng On Milyar Elektronik Teknolojisi Co., Ltd. kuruldu.Shenzhen'deki ekip, esas olarak dış ticareti birbirine bağlamak için kuruldu ve ardından güneydoğu pazarına, Güney Afrika ve diğer bölgelere girdi.Mineral ürünler bölümümüzün satışları 50 milyon ABD dolarını aştı.


Şirketin geliştirme ihtiyaçlarına göre 2021 yılında satış ekibimizi tekrar genişleteceğiz.Madencilik makineleri işimiz başarıyla geliştirildi ve pazarlandı.Ve aynı yıl üretim hattını ve bakım ekibini genişletmek için.


2022 hedefi açıktır, küresel müşteri hizmetlerimize hizmet etmek, her müşteri hizmeti için daha iyi ürünler sunmak.Ürünleri anlamak için şirketi ziyaret etmek için ortak ekibine hoş geldiniz.

Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Beyaz balık köpekbalığı

No. Çalışanları : 50~200

Yıllık satış : 10000000-50000000

Yıl kurulan : 1999

İhracat p.c : 90% - 100%